Už jste vyzkoušeli

Thule Střešní nosiče - autozahrádka na Vaše auto

Thule nabízí střešní nosiče pro téměř všechny vozidla na celém světě. Pokud  nevíte, jaký střešní nosič koupit na své vozidlo, odpověď naleznete  přes interaktivního průvodce střešních nosičů. Je to velmi jednoduché. Zadejte značku vozidla, rok výroby a pokračujte ...

Interaktivní průvodce střešních nosičů Thule pro Vaše vozidlo


 

Po naleznutí správného typu střešního systému přepiště čísla jednotlivých výrobků (čísla pod jednotlivými obrázky) do kontaktního formuláře, který naleznete zde a odešlete. My vám zpětně a co nejdříve zašleme cenu, za kterou vám tento střešní systém nabídneme.

Pokud si nejste jisti správností vašeho výběru, do poznámky k objednávce upřesněte značku, model, a rok a měsíc výroby vozu, na kterém budete střešní nosič používat.

V případě zájmu o zakoupení autozahrádky nám opět přes kontaktní formulář, který naleznete zde potvrďte souhlas s námi uvedenou cenou a v případě zájmu o zaslání zboží českou poštou také adresu, na kterou má být zboží zaslané.

Výběr a objednávku lze provést také telefonicky na telefonním čísle uvedeném v kontaktu.

Nabídka nosičů

Nabídka střešních nosičů Böhm. Aplikační tabulka zde, v případě zájmu na kontaktujte zde do dotazu uveďte na jaký vůz potřebujete střešní nosič. Budeme se vám snažit odpovědět co nejdříve.

Link

Menabo.cz - nosiče kol, autopotahy, autokoberce